Please log in or register to like posts.
News
bride-group

میزهای بدون پایه از انواع مدرن محسوب میشوند و میتوان از آنها در کنار مبملان راحتی مدرن استفاده نمود. همچنین قرار گرفتن کابینت های سفید در کنار کف قهوه ای روشن، به جذابیت محیط کمک زیادی کرده است. میز تلویزیون مدرن کلیف با مدل TemaHome به رنگ سفید خالص و از جنس تخته سه لای، ونگه، گردو و بلوط است. در مورد میز تلویزیون مدرن نیز این موضوع کاملا مشهود می باشد و باید مکان قرار گیری آن نیز مدرن و امروزی باشد. قیمت میز تلویزیون دیواری معمولا به جنس صفحات و یراق آلات به کار رفته در ساخت آن بستگی دارد و البته سود فروشنده و واسطه ها بخش اعظم قیمت میز را شامل میشود. این کار باعث میشود تا گرد و خاکهایی که همچنان باقی ماندهاند پاک شده و دیگر گرد و خاکی در کابینت باقی نمیماند. هر چه زمان بیشتری برای کشیدن نقشه اختصاص داده شود، اجرای کابینتها با دقت بیشتری همراه بوده و نتیجه کار با ام دی اف نیز مطلوبتر خواهد بود. در زمان خرید میز تلویزیون باید به نکات زیادی توجه کنید.

ام دی اف خارجی

در آموزش مدل سازی کابینت کلاسیک قرار نیست که با کل قابلیت های نرم افزار تری دی مکس آشنا شویم و زمان آموزش را طولانی کنیم. تا با عنوان سمپل رنگ کابینت های گلاس بیشتر آشنا شوید. اگر یک محصول را با قیمتی بسیار کمتر از مغازه های روتینی که در بازار است خریداری می کنید به این معنی نیست که محصول خریداری شده از کیفیت بالایی برخوردار نیست بلکه هزینه های پنهان و هزینه های سربار از خرید شما فاکتور گرفته شده است. در نمونه مدل بالا همانطور که می بینید فضای مرکزی این ویترین چوبی جهت نصب تلویزیون به شکل دیواری در نظر گرفته شده است. نمونه های که عموما در بازار وجود دارند میزهای تلویزیون دیواری چوبی، ام دی اف، شیشه و یا فلز هستند که در این بین چوب، فلز و ام دی اف مقاومت بیشتری دارند. اما همه میزهای رنگ چوب، الزاماً کلاسیک نیستند. با این نوع طراحی ها، فضای اطراف میز ال سی دی جدید و مدرن دیده می شود اما اگر از طرفداران سبک های کلاسیک و سنتی هستید می توانید از رنگ های گرم و متریال های چوب استفاده کنید تا این حس را در فضای اتاق نشیمن القا کنید.

Post was created by GSA Content Generator Demoversion.

Wood Texture همانطور که میدانید اگر تلویزیون ال سی دی به دیوار وصل شود، جای بسیار کمتری اشغال خواهد کرد. میز تلویزیون خود را باید مشابه یا متضاد با تم های رنگی که در منزل از آن ها بهره می گیرید خریداری کنید. همچنین برای دیزاین اطراف میز تلویزیون خود می توانید از سایر مصنوعات چوبی این فروشگاه آنلاین نیز بهره بگیرید. میز تلویزیون دیواری یکی از مدرن ترین میز تلویزیون های است که شما می توانید در دکوراسیون داخلی منزل خود از آن بهره بگیرید. اما باز هم بسته به سلیقه افراد و در اختیار داشتن فضای بیشتر می توانید از میزهای نسبتا بزرگ نیز استفاده نمایید تا دکوراسیون اتاق نشیمن شما زیباتر به نظر آید. فیلم کابینت ممبران فلزی با ورق گالوانیزه هم با اینکه مقاومت بالاتری نسبت به کابینت ورق سیاه در برابر رطوبت دارد اما باز هم در برابر کابینت استیل حرفی برای گفتن ندارد! ارتفاع، عرض و ضخامت لوازمتان را مشخص کنید تا با مشکلاتی از این دست روبرو نشوید و به یاد داشته باشید که حتما فضایی برای عبور سیم ها و پنهان کردن آنها را در نظر بگیرید، اینکار در شیک شدن ظاهر نهایی فضا بسیار موثر است. یادتان باشد تعداد طبقه ها و کشوها بسیار مهم می باشد .

جنس میز شما بسیار مهم می باشد زیرا رابطه مستقیمی با کیفیت و در نتیجه به زیباتر نشان دادن آن دارد. از هرچه ساخته شده باشد به خاطر اینکه جنس بری آن کم است میتواند ارزان تمام شود. امروزه تقریبا تمام میز تلویزیون های جدید و مدرن از شلف های دیواری به همراه یک استند برای قرار دادن تلویزیون استفاده می کنند. اکنون تمام کاهایی که باید قبل از رنگامیزی انجام می داید را انجام داده اید و باید در این مرحله شروع به رنگامیزی نمایید . بسیاری از اشخاص همخوانی آن با سایر وسایل منزل را در اولویت قرار می دهند. یکی از ویژگیهای این مدل چند تکه بودن آن است. البته خش پذیری به این معنی نیست که کابینت شما به زودی خش دار خواهد شد، بلکه به این معنی است که های گلاس در برابر اجسام نوک تیزی مثل چاقو، مقاومت کمتری از خود نشان می دهد و به علت براق بودن و بازتاب نور بسیار بالا، خط و خش با وضوح بیشتری رخ نمایی می کنند. البته این مورد رو بگیم که با وجود زیبا بودن این رنگ کابینت، هماهنگ شدن اون با وسایل خانه به سختی انجام میشه و ممکنه شما رو بابت هماهنگ شدن محیط با وسایلتون کمی اذیت کنه.

البته این مدل طراحی خاصی نداره و کاملا معمولی و بدون خلاقیت طراحی و اجرا شده. البته اگه نوع ورق هایگلاستون مرغوب باشه این اتفاق نمیفته. اگر به کابینت های سفید موجود در تصویر نگاه کنین میبینین که این مدل کابینت ممبران از نوع کابینت ممبران براق است. یک فنجان سرکه سفید را با یک فنجان آب مخلوط کنید. در واقع فیلتر اصلی دستگاه تصفیه آب فیلتر اسمز معکوس می باشد. برای تمیز کردن کابینتهای ام دی اف هرگز از مقدار زیادی آب استفاده نکنید و دستمال نمدار کفایت میکند. برای رنگامیزی ایننوع رنگ شما نیاز بهیک غلتک رنگ دارید و برایاستفاده از ایننوع قلم باید ابتدا کاملا آنرا تمیز کنید و سپس با رنگ آغشته نمایید و سپسبر روی کابینت قرار دهید. و بسیاری رنگ های دیگر در پرسه سفارشی سازی با دو سبک قیمتی متفاوت برای رنگ های داخلی و خارجی در پیش روی شما قرار داده می شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *